Zásnubní prsteny

Potrpíte si na detailech a chtěli byste svojí ženě dát něco opravdu krásného a originálního? Pokud víte, že ji požádáte o ruku, tak jistě potřebujete jednu věc. Zásnubní prsteny s diamantem jsou u nás ručně vyráběné s důrazem na každý detail, takže pokud se rozhodněte přesně pro tohle, tak byste si měli vybrat u nás. Máme krásné kolekce, ze kterých si jistě vyberete. Pokud váháte a nevíte přesně, co hledáte, tak byste se měli řídit heslem, že v jednoduchosti je krása.
prsten se safírem
Samotná žádost o ruku pak už bude jenom na Vás, ale hlavní je, že budete mít koupený prsten, který je nejdůležitější. Je jedno, jestli ho schováte v restauraci pod talíř nebo jej schováte do sklenky vína či vymyslíte něco svého, originálního. Je to tak krásné a každá žena si jistě tento okamžik vysnila už od dětství. Naše prsteny jsou opravdu krásné a zásnuby tak jistě proběhnou bez komplikací a Vy uslyšíte své ANO od Vaší budoucí manželky.
zásnubní prsten
Skvělé ceny
Samozřejmě, ceny jsou u nás opravdu nízké, ale na druhou stranu se nemusíte bát, co se týče kvalty, protože ta je opravdu vysoká. Ještě to všechno vyrábíme ručně, takže se nestane, že by bal někde chyba. Měli byste počítat s tím, že zásnubní prsten bude Vaše žena nosit i po svatbě, společně s tím snubním, takže by měl být opravdu krásný, protože ho bude nosit v nejlepším případě až do konce života. Můžete si vybrat, jestli chcete variantu ze žlutého nebo z bílého zlata.

Všechno se dá zhotovit podle Vašich představ, takže pokud byste měli nějakou vlastní představu o tom, jak by to mělo vypadat, tak to není problém udělat to přesně podle Vašich požadavků, aby to bylo co nejvíce dokonalé. Pokud nevíte, co by se Vaší milované líbilo, tak méně, je někdy více a tohle ocení jak sportovkyně, tak i elegantní dáma. Jednoduchostí nikdy nic nemůžete pokazit. Pokud byste se chtěli a cokoliv zeptat, tak stačí říct.

3/5 - (2 votes)