Přimějte světlo hrát podle Vašich pravidel!

Koupili jste si fotoaparát a máte odhodlání být skvělý fotograf. Ovšem je tu jeden problém, díky kterému Vaše práce není taková, jaká by mohla být. Světlo. Pokud si porozumíte, společně dokážete vytvořit nevídané věci. Do té doby z něj ovšem máte jen noční můry. Jak se světlem tedy skamarádit?
Fotografka Kateřina Svobodová fotograf Zlín je tu jen pro Vás! Během jejího semináře se naučíte, jak správně zacházet se světlem, tak aby dělalo přesně to, co si přejete.muž se starým fotoaparátem
Učíte se pomalu? Není problém. Seminář je individuální, proto si nemusíte dělat starosti s časem. Naučíte se, co jen potřebujete vědět, aniž by Vás někdo popoháněl nebo jste se museli dělit o pozornost s jiným fotografem.
Pro Vás je ta správná fotografka jste-li ze Zlína a chcete se jednou stát skutečně dobrým fotografem. Naučí Vás, jak se světlo láme, jak funguje a jak s ním správně pracovat.
Zapomeňte na dlouhé nudné a předražené semináře, ze kterých si stejně nic neodnesete, protože Vás jednoduše unudí k smrti. Udělejte si z práce zábavu! I během učení se může člověk dobře bavit, pokud jsou k dispozici správné prostředky. Mezi ně samozřejmě patří také jídlo, které je během semináře zajištěno.
Vždy jste měli světlo za nádheru, která dokáže fotografii, jak zjemnit, tak ji ponořit do temnoty. Proč se tedy konečně neodhodlat a neporozumět mu tak, jak si zaslouží.
Jediné, co si od Vás tato zlínská fotografka při semináři žádá, je vybavení a model, na kterém se budete učit.louka zalitá sluncem
Přestaňte se konečně vztekat nad komplikovaností světla. To že se láme jinak támhle o tu stoličku a jinak o lidské tělo Vás přivádí k šílenství? Změňte to a učte se od profesionálky!
Nečekejte až Vás světlo vezme na milost a podvolí se Vás, protože to se nikdy nestane. Popadněte příležitost za pačesy a tuhle světelnou můru jednou pro vždy proměňte v krásného motýla. Můžete být skvělými přáteli. A Vy se můžete stát neobyčejným fotografem!

4.5/5 - (2 votes)