Oprava i zapůjčení

Zvažujete pořízení venkovního zdroje energie? Plánujete na léto svatbu pod širým nebem? Organizujete velkou oslavu nebo rovnou festival? Určitě budete potřebovat externí zdroj energie, jako je agregát nebo elektrocentrála, jenže není to tak snadné, jak se zdá. Možná jste vlastníkem poměrně nového a funkčního kusu, pokud ho ale používáte pouze v sezóně, možná se vám bude hodit náš servis elektrocentrál, abyste se před zahájením nové sezony ujistili, že vše proběhne hladce. Kromě oprav pro vás máme i široký sortiment náhradních dílů na všechny možné modely.

makro

Druhou variantou, pokud ještě nejste vlastníkem, je si od nás agregát nebo elektrocentrálu zapůjčit. Je to ideální volba pro ty, kteří plánují jednorázovou akci, nebo tyto zdroje elektřiny využívají pouze párkrát do roka. Zapůjčení je pro tyto případy výhodnější, nebudete se muset starat o celoroční údržbu a uskladnění. Společně se zapůjčením vám nabízíme i servisní tým, který vše přiveze na místo konání, zapojí a připraví ke spuštění. Bude vám samozřejmě k dispozici i v průběhu akce, kdyby došlo k poruše, aby mohlo být vše okamžitě spraveno.

Našim stálým klientům nabízíme řadu výhod. Opakované zapůjčení pro vás může znamenat nižší cenu, v případě větších zakázek dokonce vystavujeme smlouvu o spolupráci, která zajistí výhodné ceny pro obě strany, pro nás i pro vás. Stejné podmínky platí, i pokud se rozhodnete pravidelně využívat našich servisních služeb, nejenom při pronájmu. Našich stálých zákazníků si vážíme a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc.

náradí

Léto se pomalu blíží, a pokud máte o naše služby zájem, doporučujeme si zamluvit přístroje co nejdříve, než bude naše nabídka omezena. Můžete nám napsat prostřednictvím našeho online formuláře a nechat si udělat předběžnou cenovou kalkulaci, abyste věděli, kolik vás naše služby budou stát. Potom se můžeme domluvit na podrobnostech.